نمایندگی کولر گازی گری در اصفهان

نمایندگی کولر گازی گری در اصفهان

نمایندگی کولر گازی گری در اصفهان دارای مجوز نصب و تعمیر کولرگازی گری(Gree) می باشد.

مجموعه فنی مهندسی فاراد، یکی از نمایندگی فروش کولر گازی گری در اصفهان با کد تکنسینی مجاز و نمایندگی گری در اصفهان می باشد.

خرید از نمایندگی رسمی گری در اصفهان

برند گری در کل دنیا و  ایران شهرت زیادی دارد اما یک مجصول را صرفا به دلیل اینکه برچسب گری روی آن ثبت شده است، خرید نکنید!

برای تعمیر محصولات کولرگازی گری در اصفهان بصورت 24 ساعته و روزهای تعطیل، می توانید با شماره تلفن شرکت فارادتهویه تماس بگیرید. بلافاصله تکنسین شرکت با هماهنگی به محل مراجعه کرده و پس از عیب یابی دقیق، تعمیرات کامل و تخصصی کولرگازی گری را انجام می دهند.
مجموعه مهندسی فاراد تهویه، نماینده رسمی گری، تعمیرات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان خود را گارانتی می کند.
تعرفه خدمات مطابق نرخ مصوب اتحادیه و تحت نظارت اتحادیه است.

اگر به دنبال نمایندگی نصب کولر گازی گری در اصفهان هستید، تنها نمایندگان دارای مجوز می تواند سیستم های گری (Gree) را نصب یا سرویس کند. در تیم پشتیبانی فنی فاراد، تکنسین‌های تأیید شده گری دارای مجوز و قابل تأیید استخدام شده  که مجاز به کار بر روی واحد شما هستند.

سپردن کار به تکنسین‌ها یا پیمانکاران دارای مجوز این اطمینان را به شما می‌دهد که به تجهیزات آسیب نمی‌رسانند یا آنها را در معرض خطر قرار نمی‌دهند. در صورت وقوع حادثه، پیمانکاران دارای مجوز، بیمه مسئولیت تجاری و صدمات شخصی دارند.

به همین دلیل است که اصرار بر این داریم تا جهت نصب و یا تعمیر کولرگازی گری به نمایندگی کولر گازی گری در اصفهان مراجعه کنید.

کولر گازی گری ساخت کجاست؟ تفاوت کولر گازی گری اصلی و تقلبی

در میان تمامی برندهای کولر گازی موجود در بازار، کولر گازی گری یکی از برندهای معروف و پرآوازه می باشد. کولرگازی گری جزو بهترین کولرهای گازی موجود در بازار است. شرکت گری از سال 1997 شروع به فعالیت در زمینه سیستمهای تهویه مطبوع کرد. نمایندگی کولر گازی گری در اصفهان یکی از نمایندگان رسمی با مجوز می باشد که آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز اصفهانی می باشد.

تکنولوژی و فناوری کولرگازی گری متعلق به کشور آمریکاست و این شرکت اصالتا یک شرکت آمریکایی است. اما شرکت گری ساخت و مونتاژ کولرهای گازی خود را به کشور چین واگذار کرده است. واقعیت این است که کولرهای گازی موجود در بازار ایران آمریکایی نیستند. در بازار که وقتی یک کولر تقلبی را به گری تبدیل می کنند، برچسب “Made in USA” و یا پرچم آمریکا و یا ترکیبی از این دو را هم روی آن می چسبانند تا مشتری خیال کند که این محصول واقعا ساخت آمریکاست. در حالی که کولر گازی اصلی گری موجود در بازار ایران، ساخت چین هستند و برچسب “Made in china” بر روی آنها نقش بسته است.

کدام مدل کولر گازی گری بهتر است؟ انواع کولر گازی گری

برای مشاوره رایگان بهترین مدل کولر گازی گری و دریافت اطلاعات در رابطه با انواع کولر گازی گری در اصفهان با نمایندگی کولر گازی گری در اصفهان و مشاورین فاراد تهویه تماس بگیرید و در کوتاه ترین زمان بهترین و مناسب ترین کولرگازی را انتخاب کنید

تلفن تماس نمایندگی کولرگازی گری در اصفهان: 09139087410

سیستم های تهویه مطبوع تک منطقه ای

سیستم های مینی اسپلیت تک منطقه ای گری GREE گرما یا هوای خنک را به منطقه خاصی از فضای مسکونی یا تجاری شما منتقل می کنند. پمپ های حرارتی تک منطقه ای و تهویه مطبوع کنترل دمای قابل تنظیمی را در هر کجا که قرار دارند ارائه می دهند.

سیستم های تهویه مطبوع چند منطقه ای

با سیستم های تهویه مطبوع کانالی و بدون کانال چند منطقه ای گری GREE، مناطق مختلف فضای خود را به دلخواه خود تنظیم کنید. سیستم‌های مینی اسپلیت چند ناحیه‌ای گری به شما کنترل کامل می‌دهند تا به طور مستقل دمای یک اتاق را بدون تأثیرگذاری بر اتاق دیگر تغییر دهید.

نمایندگی فروش کولر گازی گری در اصفهان

هموطنان ساکن در اصفهان میتوانند  فقط با یک تماس تلفنی و مشاوره آنلاین و سریع کولر گازی مورد نظر خود را انتخاب نمایید و درب منزل تحویل بگیرید. کولرگازی اصلی گری تنها با یک تماس درب منزل شماست.

نمایندگی های دیگر در اصفهان

به بالای صفحه بردن
Call Now Button